הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל

עידכונים וחדשות

[רשימת העידכונים המלאה]

    • תמונות מטקס "אילת" השנתי 2019 (צילום:אישונים הפקות)
        להמשך הכתבה
    • סקי מים: גיא פירר סיים במקום השישי באליפות העולם באבו דאבי
      וויקבורד: הגולש סיים במקום המכובד בטורניר הנערך במדינה הערבית וזכה לכבוד רב מצד המארגנים המקומיים. מנכ"ל איגוד הסקי מים, טל: "הישג מרשים"   להמשך הכתבה
    • שימו לב ! חדש!
      מעתה ניתן להירשם לאיגוד ולחדש חברות גם דרך האשראי   להמשך הכתבה
    • טופס רישום חדש להצטרפות לאיגוד
      שימו לב מעתה הרישום לאיגוד יהיה בטופס החדש   להמשך הכתבה
    • סקי מים: מדליית זהב ושתי מדליות ארד לישראל באל' אירופה
      הישג מרשים מאוד למשלחת הישראלית באליפות אירופה בסקי מים כשאביב לוי זכה בתואר אלוף אירופה ובנוסף רועי אשר ואביב אטיב תפסו את המקום על הפודיום   להמשך הכתבה
    • סקי מים: פירר זכה בארד באליפות אירופה לבוגרים בוויקבורד
      הגולש הישראלי קטף את התואר בסקי המים בתחרות שנערכה בקטוביץ' שבפולין, הנרי חן זכה במדליית כסף במקצה המיוחד לנכים. מנכ"ל איגוד הסקי בירך   להמשך הכתבה
    • גלגיליות אומנותי: זהב לישראל בהחלקה אומנותית על גלגיליות
      הישג ענק באליפות אירופה למופעים קבוצתיים וזכתה לראשונה מזה 14 שנה. יו״ר ענף ההחלקה האומנותית, אסנת שימריך: "אני גאה מאוד בכולן".   להמשך הכתבה
    • טיפוס ספורטיבי:לקראת ההכנות למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020
      במסיבת העיתונאים הציגו את ספורטאי העלית של הענף: אלכס חזנוב, יובל שמלא, נמרוד מרקוס, רם לוין ונועה שירן   להמשך הכתבה
הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל 
הצג מידעונים קודמים
הישגים - ספורטאי "אילת"
פרסום ההישגים, לרבות פרסום שמות הספורטאים המצוינים והישגיהם, אינו מהווה התחייבות של התאחדות "אילת" ו/או מי מטעמה לסיוע כלשהו. למען הסר ספק, המדובר בפרסום לצורך ציון הישגי הספורטאים בלבד.
    

שם: גיא פירר תחרות: גביע עולמי גמר
מקום: 1   ענף: סקי מים
תאריך: 23/10/2018 מדינה: סין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אמיר אסעד תחרות: אליפות אירופה
מקום: 1   ענף: קיק בוקס
תאריך: 20/10/2018 מדינה: סלובקיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: לידור קורט תחרות: אליפות אירופה
מקום: 3   ענף: קיק בוקס
תאריך: 19/10/2018 מדינה: סלובקיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אסף יניב תחרות: אליפות עולם לנוער
מקום: 6   ענף: גלגיליות אומנותי
תאריך: 9/10/2018 מדינה: צרפת
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: סיון סירי תחרות: אליפות אירופה
מקום: 2   ענף: פטאנק
תאריך: 29/9/2018 מדינה: צרפת
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נדב אטיב תחרות: אליפות עולם
מקום: 1   ענף: סקי מים
תאריך: 22/9/2018 מדינה: אוקראינה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אור שיניוק תחרות: אליפות עולם
מקום: 2   ענף: סקי מים
תאריך: 22/9/2018 מדינה: אוקראינה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אביב אטיב תחרות: אליפות עולם
מקום: 3   ענף: סקי מים
תאריך: 22/9/2018 מדינה: אוקראינה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: דניאלה פשייב תחרות: אליפות עולם לנוער
מקום: 1   ענף: קיק בוקס
תאריך: 21/9/2018 מדינה: איטליה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נמרוד מרקוס תחרות: אליפות עולם
מקום: 18   ענף: התאחדות הטיפוס
תאריך: 15/9/2018 מדינה: אוסטריה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: רועי אשר תחרות: אליפות אירופה עד גיל 19
מקום: 1   ענף: סקי מים
תאריך: 9/9/2018 מדינה: הולנד
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: יהלי גולדנברג תחרות: אליפות אירופה עד גיל 19
מקום: 2   ענף: סקי מים
תאריך: 9/9/2018 מדינה: הולנד
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אסף יניב תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 3   ענף: גלגיליות אומנותי
תאריך: 8/9/2018 מדינה: פורטוגל
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אריאל ארנברג תחרות: אליפות אירופה עד גיל 18
מקום: 3   ענף: שחמט
תאריך: 29/8/2018 מדינה: לטביה
    כרטיס הספורטאי/ת  
דף 8 מתוך 27
<< הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ..... הבא >>

שניות
דקות
שעות
ימים