הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל

עידכונים וחדשות

[רשימת העידכונים המלאה]

    • תמונות מטקס "אילת" השנתי 2019 (צילום:אישונים הפקות)
        להמשך הכתבה
    • סקי מים: גיא פירר סיים במקום השישי באליפות העולם באבו דאבי
      וויקבורד: הגולש סיים במקום המכובד בטורניר הנערך במדינה הערבית וזכה לכבוד רב מצד המארגנים המקומיים. מנכ"ל איגוד הסקי מים, טל: "הישג מרשים"   להמשך הכתבה
    • שימו לב ! חדש!
      מעתה ניתן להירשם לאיגוד ולחדש חברות גם דרך האשראי   להמשך הכתבה
    • טופס רישום חדש להצטרפות לאיגוד
      שימו לב מעתה הרישום לאיגוד יהיה בטופס החדש   להמשך הכתבה
    • סקי מים: מדליית זהב ושתי מדליות ארד לישראל באל' אירופה
      הישג מרשים מאוד למשלחת הישראלית באליפות אירופה בסקי מים כשאביב לוי זכה בתואר אלוף אירופה ובנוסף רועי אשר ואביב אטיב תפסו את המקום על הפודיום   להמשך הכתבה
    • סקי מים: פירר זכה בארד באליפות אירופה לבוגרים בוויקבורד
      הגולש הישראלי קטף את התואר בסקי המים בתחרות שנערכה בקטוביץ' שבפולין, הנרי חן זכה במדליית כסף במקצה המיוחד לנכים. מנכ"ל איגוד הסקי בירך   להמשך הכתבה
    • גלגיליות אומנותי: זהב לישראל בהחלקה אומנותית על גלגיליות
      הישג ענק באליפות אירופה למופעים קבוצתיים וזכתה לראשונה מזה 14 שנה. יו״ר ענף ההחלקה האומנותית, אסנת שימריך: "אני גאה מאוד בכולן".   להמשך הכתבה
    • טיפוס ספורטיבי:לקראת ההכנות למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020
      במסיבת העיתונאים הציגו את ספורטאי העלית של הענף: אלכס חזנוב, יובל שמלא, נמרוד מרקוס, רם לוין ונועה שירן   להמשך הכתבה
הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל 
הצג מידעונים קודמים
הישגים - ספורטאי "אילת"
פרסום ההישגים, לרבות פרסום שמות הספורטאים המצוינים והישגיהם, אינו מהווה התחייבות של התאחדות "אילת" ו/או מי מטעמה לסיוע כלשהו. למען הסר ספק, המדובר בפרסום לצורך ציון הישגי הספורטאים בלבד.
    

שם: נבחרת ישראל תחרות: אליפות עולם קבוצתי F1B
מקום: 1   ענף: טיסנאות
תאריך: 19/10/2019 מדינה: ארצות הברית
    כרטיס קבוצתי  
שם: אור שבת תחרות: אליפות עולם
מקום: 5   ענף: טיסנאות
תאריך: 19/10/2019 מדינה: ארצות הברית
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: רון ברנר תחרות: אליפות עולם נוער
מקום: 8   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 19/10/2019 מדינה: אוקריאנה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: מיכל איטלמן תחרות: אליפות עולם נוער
מקום: 8   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 19/10/2019 מדינה: אוקראינה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נמרוד מרקוס תחרות: אליפות אירופה
מקום: 5   ענף: התאחדות הטיפוס
תאריך: 6/10/2019 מדינה: סקוטלנד
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אהבת גורדון תחרות: אליפות עולם U13
מקום: 2   ענף: אגרוף תאילנדי
תאריך: 5/10/2019 מדינה: טורקיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: רוח השם גורדון תחרות: אליפות עולם נוער
מקום: 2   ענף: אגרוף תאילנדי
תאריך: 5/10/2019 מדינה: טורקיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: ג'ואד חיראלדין תחרות: אליפות עולם קדטים
מקום: 3   ענף: אגרוף תאילנדי
תאריך: 4/10/2019 מדינה: טורקיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: סטפני צוקרמן תחרות: אליפות עולם U21
מקום: 3   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 22/9/2019 מדינה: סין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: תומר זביניצקי תחרות: אליפות עולם U21
מקום: 3   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 22/9/2019 מדינה: סין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: רועי אשר תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 1   ענף: סקי מים
תאריך: 14/9/2019 מדינה: בלארוס
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: יהלי גולדנברג תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 1   ענף: סקי מים
תאריך: 14/9/2019 מדינה: בלארוס
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: יובל אשר תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 3   ענף: סקי מים
תאריך: 14/9/2019 מדינה: בלארוס
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אביב לוי תחרות: אליפות אירופה
מקום: 1   ענף: סקי מים
תאריך: 8/9/2019 מדינה: בלארוס
    כרטיס הספורטאי/ת  
דף 3 מתוך 27
<< הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ..... הבא >>

שניות
דקות
שעות
ימים