<התאחדות אילת
הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל

עידכונים וחדשות

הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל 
הצג מידעונים קודמים

תערוכת 60 שנות ספורט בתמונות

מאת: התאחדות אילת | 27.11.2008
תערוכת 60 שנות ספורט בתמונות
 
משרד המדע, התרבות והספורט, בשיתוף עם המטה לציון 60 שנה למדינת ישראל החליט לערוך במכון ויינגייט תערוכה על טהרת תמונות ספורט שתנסה להראות את הרגעים והאנשים שגרמו לנו נחת ושמחה דרך הספורט, וכמובן לזכור את י"א ספורטאינו-חללי אולימפיאדת מינכן 1972.
 
מינהל הספורט ראה חשיבות רבה לכלול בתערוכה את כל ענפי הספורט מכל הגופים המובילים בספורט הישראלי כגון: וועד אולימפי, ספורט הנכים , התאחדות בתי הספר , וכמובן את התאחדות "אילת" , המאגדת בתוכה 30 ענפי ספורט לא אולימפיים, אך בעלי הישגים בינלאומיים שאינם נופלים משאר הגופים הגדולים בישראל.
 
לפיכך , בתערוכה מוקדש אגף שלם לענפי התאחדות "אילת" השונים , אשר מוצגים בתמונות יחד עם הספורטאים המובילים בענפים השונים . כמו-כן מוקדש מקום של כבוד לכל ספורטאי העשור והעתיד של התאחדות "אילת" שזכו להכרה רשמית על ידי משרד המדע, התרבות והספורט.
 
בנוסף נבחר מבעוד מועד מר מעוז טל, סגן יו"ר התאחדות "אילת" להיות אחד מארבעת חברי ועדת הערכה של התערוכה, כבוד גדול בכך שמר טל היה הנציג הבכיר מבין כל גופי הספורט הגדולים בארץ שהיו חברים בועדת הערכה.
 
יו"ר התאחדות "אילת" מר אריק קפלן יחד עם שר הספורט מר ראלב מאג'דלה הסירו את הלוט מעל אגף התמונות של ענפי "אילת" השונים במהלך טקס הפתיחה של התערוכה שנערך ביום שני 24/11/2008 .
 
אריק קפלן, יו"ר התאחדות "אילת" אמר כי "כמו צעדים ופעולות נוספות שאנו זוכים להם לאחרונה , כך גם צעד זה הינו נדבך נוסף בהבאתם של ענפי הספורט הלא אולימפיים למרכז הבימה התקשורתית והספורטיבית בישראל"
 
התערוכה פתוחה לקהל הרחב עד חודש מאי , וכולם מוזמנים לבוא ולבקר בתערוכה .
 
 
כל המאמרים