<התאחדות אילת
ENGLISH
הצהרת נגישות

עידכונים וחדשות

רועי דגן
ג'יו ג'טסו

סיכום אליפות צ'כיה לנוער

מאת: ליעד הר | 2.2.2012

סיכום אליפות צ'כיה לנוער

צ'כיה הפתוחה לנוער הסתיימה ביום ראשון כאשר הישראלים רשמו מספר הישגים יפים:

בנים עד גיל 13
רז פרידמן הודח בשלב רבע הגמר ולכן המשיך להתמודד על מקומות 5-8. רז גבר על יריב מצ'כיה ויריב משוויץ וסיים את התחרות במקום החמישי המכובד.
בנות עד גיל 15
סהר קידר התמודדה על מקומות 7-10. את משחקה הראשון ניצחה בתוצאה 3-0, את ההתמודדות ההבאה הפסידה בתוצאה 3-2 ואת משחקה האחרון ניצחה 3-0. סהר סיימה במקום השביעי.
בנים עד גיל 15
ירדן אהרונסון הודח על ידי המדורג הראשון כאשר הפסיד בתוצאה 3-1. ירדן ניצח את שני משחקיו (ביניהם אחד נגד יהלי שס) אך הפסיד במשחק האחרון וסיים במקום העשירי. עידן הר רשם הישג נאה כאשר הגיע לרבע הגמר, בו הודח. את משחקיו ההבאים הפסיד ולכן סיים במקום השמיני. יהלי שס, סיים במקום ה-12 לאחר שהפסיד במשחק האחרון לנדב רזיאל, שסיים במקום ה-11. שקד קירש סיים במקום 24 לאחר שנכנע ליריביו במשחקים על מקום 17. בן וירניק סיים את התחרות הראשונה שלו בחו"ל עם שני נצחונות וסיים במקום 29. הדר קירש סיים במקום 35 לאחר שגבר במשחק האחרון על יריב צ'כי בתוצאה 3-0. עידו בורשטיין המשיך את תחרותו הטובה כאשר עלה לחצי הגמר והודח בו על ידי שחקן צ'כי. במשחק על מקומות 3-4 הפסיד עידו לשחקן אוסטרי וסיים את התחרות במקום הרביעי.
בנים עד גיל 17
רועי אברהם הודח בחצי הגמר לאחר שהפסיד ליריבו ההונגרי 3-1. במשחק על מקומות 3-4 ניצח רועי ולכן סיים את התחרות במקום השלישי. נועם פאר, שהתמודד על מקומות 5-8 הפסיד את משחקו נגד שחקן אוקראיני וסיים במקום השביעי והמכובד. ניר כהן ואביחי בר מוחא התמודדו על מקומות 9-16. אביחי ניצח את כל משחקיו וסיים במקום התשיעי וניר הפסיד משחק אחד וסיים במקום ה-11.
בנות עד גיל 19
במשחקה האחרון הפסידה רוני קסטן לשחקנית מאוסטריה בתוצאה 3-0 וסיימה את התחרות במקום השמיני.
בנים עד גיל 19
עומר פאר התמודד על מקומות 9-16. עומר הפסיד שני משחקים ולכן סיים במקום ה-15. יונתן קובץ', שהודח ברבע הגמר, ניצח משחק אחד והפסיד את האחרון ולכן סיים במקום השישי.
לכל התוצאות והמשחקים ניתן להקליק על הקישור ההבא:
 
תגובת המאמן- נדב טאנן
"ביום הראשון היה מצוין, היו לנו הרבה נצחונות והישגים והייתי מרוצה מהנבחרת הישראלית. הגענו לחמישה- שישה רבעי גמר. השחקנים בעד גיל 15 ורז הפתיעו לטובה. רז הגיע רחוק בתחרות הראשונה שלו באירופה והוא הרשים אותנו לטובה וזהו ללא ספק הישג חסר תקדים. ביום השני היה קצת יותר מאכזב. אמנם התחלנו אותו טוב עם ניצחון של עידו על הבלגי המדורג הראשון שנמשך עם ניצחון על ההולנדי שהיה מדורג שני. הוא רק בן 13 וגם מאוד הפתיע והגיע לחצי גמר והפסיד בו לשחקן שיותר טוב ממנו. נועם פאר גם כן הפתיע לטובה בתחרות הראשונה שלו בקטגוריה של בנים עד גיל 17. הוא סיים מקום 7 לאחר שדורג במקום 16\9. בבנות היה לנו פחות  מזל, אך ראו שיפור ברמת המשחק. רועי, השחקן האנגלי שלנו, לא הצדיק את דירוגו אך בכל זאת נתן תחרות טובה. יש לו יכולות מדהימות בתור אתלט אבל מבחינת הסקווש יש עוד על מה לעבוד. הוא ללא ספק יכול להתפתח להיות שחקן מדהים. יהלי גם כן נתן תחרות טובה לאחר שעבר סיבוב ראשון. שנה שעברה, בקבוצת הגיל הצעירה יותר הוא הפסיד סיבוב ראשון. השנה חל שיפור ניכר כאשר הוא סיים מקום 12 למרות שדורג 32\17. בכללי אני יכול לומר שהרמה של השחקנים בארץ עלתה בשנים האחרונות והתוצאות מדברות בעד עצמן."
 
 
 
 
 


כל המאמריםשניות
דקות
שעות
ימים


הצהרת נגישות