<התאחדות אילת
ENGLISH

עידכונים וחדשות

אליפות ישראל 2011

מאת: יוסי זמיר | 5.9.2011
סיכום אליפות ישראל בנתניה.
 
 
 
יום רביעי 31.8.2011
סבב ה open ביום השני משך אליו גולשים מנהריה בצפון ועד אשקלון בדרום וכן סלבריטאים שלקחו חלק בתחרות, אלי פיניש המקומי הגיע להתחרות וכנ"ל עומר בר מ  TLV (ערוץ 10) שהיגיע עד לגמר.
 
התחלנו את התחרות במקצים של אחד מול אחד ,כבר בהתחלה ניתן היה לראות שקל לא יהיה לאף אחד אביב,עומר,וובקה,אדריאנו(גולש ברזילאי) ג"וני קרסון ,סרגיי ,גיל קרן,ריף דינור הראו רמה גבוהה מאד במשך כל היום, ותענוג היה לשבת בחוץ ולצפות ברמה שכזו בארץ.
 
רבע גמר ראשון -אביב ואקנין ,וובקה מרליס,וגיל קרן נכנסו למים וכבר  בדקה הראשונה ובהתקפה הראשונה במקצה ואקנין לוקח גל צינור מושלם  ויוצא מהדוגי דור!הניקוד של השופטים – 8 ! גל אחריו וובקה   מבצע אריאל 360 בקסייד ונוחת מושלם,הביצוע של התחרות, ניקוד ,8.5 ,שניהם פותחים פער ענק מול גיל,ואקנין מצליח לנצח את המקצה עם עוד גל טוב ,שני וובקה.
 
רבע גמר שני- עומר בר ,סרגיי מרליס ,ואלון אברון ,עומר פותח טוב לוקח שני גלים טובים ומנצח את המקצה שני ובצמוד לעומר, סרגיי מרליס ששוב הראה בתחרות שהוא בהחלט שייך לחמישייה המובילה בארץ.
 
 חצי גמר ראשון
אביב ואקנין-וובקה מרליס
מקצה אחד על אחד,וכרגיל קרב אריות.כל אחד מהשניים הצליח למצוא גל ראשון וקיבל עליו ציון גבוה.הבעייה היתה שאף אחד מהם לא הצליח למצוא גל שני טוב והמקצה הסתיים בפער קטן מאד של אביב על וובקה.וובקה מסיים את התחרות במקום השלישי.
 
חצי גמר שני
עומר בר-סרגיי מרליס
עוד מקצה מטורף
סרגיי החליט לקחת את הפיק הימני שתיפקד במשך כל היום כאשר עומר נשאר בפיק המרכזי.שתי התקפות ועומר מוצא את הגלים הנכונים כאשר לסרגיי לא מגיעות התקפות רציניות והוא מפסיד את המקצה ומסיים רביעי בתחרות.
 
גמר OPEN
אביב ואקנין מול עומר בר
איזה קרב!
שני החברים מתחרים זה בזה ללא שום לחץ ואת זה אפשר לראות במים
כל אחד הצליח לקחת הרבה גלים כאשר בסופו של דבר שני גלים ארוכים של ואקנין מכריעים את המקצה ואביב מוכרז כמנצח ששל התחרות ועושה עוד צעד לקראת זכייה שישית באליפות הארץ.
 
גמר נוער-  החברה שסללו את דרכם לגמר היו ריף דינור ,גיל קרן,נתנאל גולן,ואדר רשקובן. גם פה הרמה היתה גבוהה מאד .ראשון סיים גיל המנוסה ביותר מבין כל החבורה,שני אדר ,שלישי נתנאל.
 
גמר בנות- התחלנו ישר משלב הגמר , הבנות נכנסו למים אופל פיינגולד המקומית, חן כחלון המקומית שגלשה אש באותו היום,שירה בלאץ ,ליאת,ורחלי,ראשונה בהפרש גדול סיימה חן ,שנייה ליאת,שלישית שירה לייק.
 
מקצה נתנייתים-
לקראת סוף התחרות ערכנו שני מקצים שבהם היו מעורבים רק נתנייתים.
אלי פיניש נגד רפי ימין
יריבות עתיקת יומין הין השניים הביאה למקצה שהמפסיד מפסיד ארוחה במסעדת דגים
לאחר כל התירוצים וההתבכיינויות מצד השניים,היה זה רפי ימין שמצא את הגלים הנכונים וניצח,למרות שגנב לאלי גל אחד אך ניצל מפסילה.אלי תמיד יזכור לו את זה.
 
במקצה הגל הטוב ביותר גבר אלון אברון על גיל זילכה כשאחריהם מגיע רפי ימין.
 
את גמר הבוגי ניצח גל לרר שעליו אין צורך לפרט אגדת בוגי מהלכת ,רוב הבוגיסטים בנתניה נמצאים בחו"ל ולכן לא הגיעו הרבה מהם.התאכזבנו לראות שאלה שנמצאים בארץ לא היגיעו במיוחד מאחר שאליפות העולם בפתח.
תודה ענקית לעיריית נתניה על התמיכה והעזרה האדירה בתחרות בפרט ולאורך כל השנה בכלל,לניר יבלונסקי ,ומוטי שעיבי ממחלקת הספורט בעירייה שדואגים לכל פרט קטן ועוזרים לקידום ענף הגלישה בעיר,תודה לקורונה , ולצוות השופטים ,שופט ראשי עידו דר אל , עומר דיאמנט,גל לרר ,גיי כהן יעלה שטנקריץ, תודה לדביר פיירמן על עיצוב הגביעים לאבי פרובנסל ה-DJ על הקצב באירוע.לצוות גו סרף,גלשני BG.
להתראות בתחרות הבאה.
 
 
כל המאמרים