<התאחדות אילת
ENGLISH

עידכונים וחדשות

טקס פרס השרה 2010

מאת: התאחדות "אילת" | 29.6.2011

טקס פרס השרה לשנת 2010

טקס הענקת פרסי שרת התרבות והספורט 2010 לספורטאים שזכו במדליות באליפויות עולם ואירופה ולמאמניהם וכן בקטגוריות הישג מיוחד (לספורטאים) ופרס לשם כבוד (תרומה מיוחדת לאנשים שתרמו לקידום ענפי הספורט שלהם), התקיים ביום רביעי,

29 ביוני 2011 במרכז האירועים בכפר המכביה ברמת גן.

 

גם השנה היתה לספורטאי "אילת" נציגות מכובדת בין הספורטאים הזוכים ואף כאלופי עולם (רשימת הזוכים והישגם - בהמשך).

 

בנוסף, השנה, לראשונה מאז הפרס מחולק, הוענק פרס השרה בקטגוריה "פרס לשם כבוד" - לזוכה המייצג והבא מקרב ענף שאינו אולימפי.

מר מעוז טל, מנכ"ל עמותת סקי המים בישראל זכה בפרס על תרומתו הרבה לקידום ענף סקי המים בכבלים בישראל.
הועדה כותבת:
"ועדת הפרס לספורטאים מצטיינים במשרד התרבות והספורט, מצאה נכון להוקיר ולהעריך את פועלך רב השנים לקידום ענף סקי המים בישראל, ענף שתודות למנהיגותך הביא כבוד רב באליפויות עולם ואירופה. על כך, כאמור בחרה אותך הוועדה לזוכה בפרס השרה לשם כבוד לשנת 2010"

ראוי לציין כי מר טל משמש, בנוסף, כסגן יו"ר "אילת".

 

יו"ר "אילת" - מר אריק קפלן מציין כי "מדובר באיש הנכון - הזוכה בפרס הנכון. תרומתו של מעוז לקידום ענף סקי המים אינה תסולא בפז. מעוז בנחישות ובמקצועיות הביא את ענף סקי המים להיות אחד משלושת איגודי הספורט המעוטרים ביותר בספורט הישראלי. בנוסף, תרומתו לכלל הענפים שאינם אולימפיים הינה עצומה. טביעות אצבעותיו ניכרות בכל פינה ואנו מוקירים לו תודה גדולה על כל פעילותו".

 

להלן רשימת הספורטאים הזוכים והישגיהם וכן שם המאמן:

 

או-שו (קונג פו)

נטליה גרביץ – מקום שלישי באליפות אירופה לבוגרים 2010. מאמן: אלכסנדר פרנקל.

אנסטסיה קירליוק – אלופת אירופה לנוער 2010. מאמן: אלכסנדר פרנקל.

עידן שרייר – מקום שלישי באליפות אירופה לבוגרים 2010. מאמן:אלכסנדר פרנקל.

 

ברידג'

גלעד אופיר    - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

אלירן ארגלזי  - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

אלון בירמן     - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

בר טרנובסקי  - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

לוטן פישר      - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

רון שוורץ      - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

מיכאל בראל   - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

אלדד גינוסר    - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

אופיר הרבסט  - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

אילן הרבסט   - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

יניב זק          - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

רון פכטמן     - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

 

כדורת (באולינג)

שחף אנטין - אלופת אירופה לנוער 2010. מאמנת: לאה כהן.

דנית בכר   - מקום שלישי באליפות אירופה לנוער בזוגות 2010. מאמנת: לאה כהן.

 

סקי מים בכבלים

משה צדקה – אלוף עולם בסקי מים בכבלים לבוגרים 2010. מאמן: טל מסרי.

אור שניוק – אלוף עולם בסלאלום לבוגרים 2010. מאמן: טל מסרי.

נדב אטיב   - אלוף אירופה לנוער בסלאלום 2010. מאמן: טל מסרי.

ליאור סופר – מקום שני באליפות עולם בוייקבורד 2010. מאמן: עידן טל.

אביב אטיב - מקום שלישי באליפות אירופה לנערות בסלאלום 2010. מאמן: טל מסרי.

 

פטנק

סיון סירי – מקום שני באליפות אירופה לנשים 2010 בצליפות. מאמן: סקאלי כהן מסעוד.

 

קיק בוקס

עמרי רחמים – מקום שלישי באליפות עולם לנוער במשקל 67 ק"ג. מאמן: ארז לוקוב.

דולב ברק – מקום שלישי באליפות עולם לנוער במשקל 71 ק"ג. מאמן: אוהד קורלנד.

 

 

 

ברכות ואיחולים לזוכים.

 

 

כל המאמרים