הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל

עידכונים וחדשות

[רשימת העידכונים המלאה]

    • 3 מדליות זהב לישראל באליפות אירופה בג'יוג'יטסו 2019
      משי רוזנפלד זכתה בזהב שנה שניה ברצף, גם ויקי דבוש ונמרוד ריידר קטפו הזהב באליפות שנערכת בבוקרשט שברומניה. אלמוג בריטיש ואלון גבאי זכו בארד   להמשך הכתבה
    • סקי מים: ליאור סופר הוא אלוף העולם
      הגולש בן ה-33 קטף את התואר היוקרתי בפעם השלישית, הפעם באליפות שהתקיימה בבואנוס אייריס. אורי בוז׳ו בת ה-25 סגנית אלופת עולם בוויקסקייט   להמשך הכתבה
    • גלגיליות אומנותי: זהב לישראל בהחלקה אומנותית על גלגיליות
      הישג ענק באליפות אירופה למופעים קבוצתיים וזכתה לראשונה מזה 14 שנה. יו״ר ענף ההחלקה האומנותית, אסנת שימריך: "אני גאה מאוד בכולן".   להמשך הכתבה
    • Ayelet Games 2019
      Amongst those 1300 people, there were about 400 male and female softball players, which made it the biggest sport of the event   להמשך הכתבה
    • סקי מים: גיא פירר גולש השנה בעולם 2018
        להמשך הכתבה
    • טיפוס ספורטיבי:לקראת ההכנות למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020
      במסיבת העיתונאים הציגו את ספורטאי העלית של הענף: אלכס חזנוב, יובל שמלא, נמרוד מרקוס, רם לוין ונועה שירן   להמשך הכתבה
    • קיק בוקס: זהב לאמיר אסעד באליפות אירופה
      המשלחת הישראלית קוצרת הישגים: מדליות ארד לסצ'קוב וקארוט   להמשך הכתבה
    • סקי מים: הישגים מעולים באליפות העולם בסקי מים בכבלים במקצוע הסלאלום
      מדליות זהב וארד לאחים אטיב באוקראינה   להמשך הכתבה
הצג מידעונים קודמים

טקס פרס השרה לשנת 2010

מאת: התאחדות "אילת" | 29.6.2011

טקס פרס השרה לשנת 2010

 

טקס הענקת פרסי שרת התרבות והספורט 2010 לספורטאים שזכו במדליות באליפויות עולם ואירופה ולמאמניהם וכן בקטגוריות הישג מיוחד (לספורטאים) ופרס לשם כבוד (תרומה מיוחדת לאנשים שתרמו לקידום ענפי הספורט שלהם), התקיים ביום רביעי,

29 ביוני 2011 במרכז האירועים בכפר המכביה ברמת גן.

 

גם השנה היתה לספורטאי "אילת" נציגות מכובדת בין הספורטאים הזוכים ואף כאלופי עולם (רשימת הזוכים והישגם - בהמשך).

 

בנוסף, השנה, לראשונה מאז הפרס מחולק, הוענק פרס השרה בקטגוריה "פרס לשם כבוד" - לזוכה המייצג והבא מקרב ענף שאינו אולימפי.

מר מעוז טל, מנכ"ל עמותת סקי המים בישראל זכה בפרס על תרומתו הרבה לקידום ענף סקי המים בכבלים בישראל.
הועדה כותבת:
"ועדת הפרס לספורטאים מצטיינים במשרד התרבות והספורט, מצאה נכון להוקיר ולהעריך את פועלך רב השנים לקידום ענף סקי המים בישראל, ענף שתודות למנהיגותך הביא כבוד רב באליפויות עולם ואירופה. על כך, כאמור בחרה אותך הוועדה לזוכה בפרס השרה לשם כבוד לשנת 2010"

ראוי לציין כי מר טל משמש, בנוסף, כסגן יו"ר "אילת".

 

יו"ר "אילת" - מר אריק קפלן מציין כי "מדובר באיש הנכון - הזוכה בפרס הנכון. תרומתו של מעוז לקידום ענף סקי המים אינה תסולא בפז. מעוז בנחישות ובמקצועיות הביא את ענף סקי המים להיות אחד משלושת איגודי הספורט המעוטרים ביותר בספורט הישראלי. בנוסף, תרומתו לכלל הענפים שאינם אולימפיים הינה עצומה. טביעות אצבעותיו ניכרות בכל פינה ואנו מוקירים לו תודה גדולה על כל פעילותו".

 

להלן רשימת הספורטאים הזוכים והישגיהם וכן שם המאמן:

 

או-שו (קונג פו)

נטליה גרביץ – מקום שלישי באליפות אירופה לבוגרים 2010. מאמן: אלכסנדר פרנקל.

אנסטסיה קירליוק – אלופת אירופה לנוער 2010. מאמן: אלכסנדר פרנקל.

עידן שרייר – מקום שלישי באליפות אירופה לבוגרים 2010. מאמן:אלכסנדר פרנקל.

 

ברידג'

גלעד אופיר    - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

אלירן ארגלזי  - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

אלון בירמן     - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

בר טרנובסקי  - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

לוטן פישר      - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

רון שוורץ      - מקום ראשון אליפות עולם לצעירים. מאמן: דוד בירמן.

מיכאל בראל   - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

אלדד גינוסר    - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

אופיר הרבסט  - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

אילן הרבסט   - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

יניב זק          - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

רון פכטמן     - מקום שלישי אליפות אירופה לבוגרים. מאמן: רמי פורת.

 

כדורת (באולינג)

שחף אנטין - אלופת אירופה לנוער 2010. מאמנת: לאה כהן.

דנית בכר   - מקום שלישי באליפות אירופה לנוער בזוגות 2010. מאמנת: לאה כהן.

 

סקי מים בכבלים

משה צדקה – אלוף עולם בסקי מים בכבלים לבוגרים 2010. מאמן: טל מסרי.

אור שניוק – אלוף עולם בסלאלום לבוגרים 2010. מאמן: טל מסרי.

נדב אטיב   - אלוף אירופה לנוער בסלאלום 2010. מאמן: טל מסרי.

ליאור סופר – מקום שני באליפות עולם בוייקבורד 2010. מאמן: עידן טל.

אביב אטיב - מקום שלישי באליפות אירופה לנערות בסלאלום 2010. מאמן: טל מסרי.

 

פטנק

סיון סירי – מקום שני באליפות אירופה לנשים 2010 בצליפות. מאמן: סקאלי כהן מסעוד.

 

קיק בוקס

עמרי רחמים – מקום שלישי באליפות עולם לנוער במשקל 67 ק"ג. מאמן: ארז לוקוב.

דולב ברק – מקום שלישי באליפות עולם לנוער במשקל 71 ק"ג. מאמן: אוהד קורלנד.

 

 

 

ברכות ואיחולים לזוכים.

 

 

כל המאמרים



4.7.2019 - 4.7.2019
כנס אגודות ואיגודי ספורט עם נציג מרשם...
הצג
כנס אגודות ואיגודי ספורט עם נציג מרשם העמותות
4.7.2019 - מכון וינגייט
שעת האירוע: 09:00
תאריך סיום: 4.7.2019
איש קשר: משרד אילת
אימייל:
טלפון:
קישור לאתר:
30.8.2019 - 6.9.2019
משחקי הקרב העולמיים...
הצג
משחקי הקרב העולמיים
30.8.2019 - דרום קוריאה
תאריך סיום: 6.9.2019
איש קשר: התאחדות אילת
אימייל:
טלפון:
קישור לאתר: הצג אתר
15.7.2021 - 25.7.2021
משחקי העולם 2021...
הצג
משחקי העולם 2021
15.7.2021 - ארה"ב
תאריך סיום: 25.7.2021
איש קשר: משרד התאחדות 'אילת'
אימייל: iriss@ayelet-sport.org.il
טלפון: 073-2909091
קישור לאתר: הצג אתר
10.6.2019 - 21.6.2019
אליפות אירופה ...
(איגוד: כדורת)
הצג
אליפות אירופה
(איגוד: כדורת)
10.6.2019 - גרמניה
תאריך סיום: 21.6.2019
איש קשר: משרד האיגוד
אימייל: ibf@zahav.net.il
טלפון: 09-8852348
קישור לאתר: הצג אתר


22.6.2019 - 24.6.2019
משחקים אירופאיים...
(איגוד: סמבו)
הצג
משחקים אירופאיים
(איגוד: סמבו)
22.6.2019 - בלרוס
תאריך סיום: 24.6.2019
איש קשר: שי גיזינגר
אימייל:
טלפון:
קישור לאתר: הצג אתר
22.6.2019 - 22.6.2019
טורניר גבר+אישה...
(איגוד: פטאנק)
הצג
טורניר גבר+אישה
(איגוד: פטאנק)
22.6.2019 - פרדסיה
תאריך סיום: 22.6.2019
איש קשר: חיים בן זיכרי
אימייל:
טלפון: 054-4857733
קישור לאתר: הצג אתר
22.6.2019 - 23.6.2019
אליפות אוסטריה הפתוחה...
(איגוד: קראטה)
הצג
אליפות אוסטריה הפתוחה
(איגוד: קראטה)
22.6.2019 - אוסטריה
תאריך סיום: 23.6.2019
איש קשר: גדעון שובה
אימייל: gidon.shogun@gmail.com
טלפון:
קישור לאתר:
23.6.2019 - 2.7.2019
אליפות נתניה הבינלאומית...
(איגוד: שחמט)
הצג
אליפות נתניה הבינלאומית
(איגוד: שחמט)
23.6.2019 - נתניה
תאריך סיום: 2.7.2019
איש קשר: משרד האיגוד
אימייל:
טלפון:
קישור לאתר: הצג אתר
26.6.2019 - 26.6.2019
תחרות ארצית F3A...
(איגוד: טיסנאות)
הצג
תחרות ארצית F3A
(איגוד: טיסנאות)
26.6.2019 - ארצי
תאריך סיום: 26.6.2019
איש קשר: משרד האיגוד
אימייל: office@aeroclub.org.il
טלפון: 03-5175038
קישור לאתר: הצג אתר
27.6.2019 - 30.6.2019
אליפות אירופה לנוער...
(איגוד: ניווט ספורטיבי)
הצג
אליפות אירופה לנוער
(איגוד: ניווט ספורטיבי)
27.6.2019 - בלרוס
תאריך סיום: 30.6.2019
איש קשר: משרד האיגוד
אימייל: office@nivut.org.il
טלפון: 04-6127714
קישור לאתר: הצג אתר
28.6.2019 - 28.6.2019
תחרות ארצית...
(איגוד: ספורט הריקוד)
הצג
תחרות ארצית
(איגוד: ספורט הריקוד)
28.6.2019 - אשדוד
תאריך סיום: 28.6.2019
איש קשר: ליאור בלנקי
אימייל: lior_belenky@walla.com
טלפון: 052-4849009
קישור לאתר:
אל רשימת הפעילות המלאה - ענפי "אילת"