<התאחדות אילת
ENGLISH

עידכונים וחדשות

משחקי ''אילת'' 2011

מאת: יורם אבישר | 13.3.2011

משחקי ''אילת'' 2011

אירוע הספורט הגדול של השנה, משחקי ''אילת'' 2011, נערכו באילת בין התאריכים 10-12 למרץ 2011.
78 קבוצות התארחו עם בני משפחתם במלונות "עדי", "קלאב הוטל" ו"אסטרל וילג'" ונהנו מסופ"ש קסום ואביבי, למרות מזג האוויר הסוער ששרר בצפון ובמרכז הארץ.
הטורניר נוהל למופת בניצוחם של יו"ר האתאחדות: אמיל קורדובה, מזכיר האתאחדות: רוג'ה בן-זיקרי,יו"ר מועדון אילת אלקס קרמונה, חברת ההנהלה ורכזת דרום: שולי שור וכמובן רחל סירי רכזת מרכז שניהלה את המזכירות ביד רמה.

שרת התרבות והספורט, הגב' לימור לבנת, הגיעה לביקור במקום. 

ולמשחקים עצמם: לאחר שלב הבתים, שמינית רבע ובראג' ארבע הקבוצות הטובות ביותר הגיעו לשלב חצי הגמר: אליקו אוחנה, ממועדון קרית ביאליק ונועם זייפר, ממועדון נתניה שיחקו מול עמית בשארי ויובל חביב, ממועדון רעות. משחק זה התעלה לרמה גבוהה מאוד בו ניצחו אליקו ונועם 13:9. בחצי השני שיחקו מרגלית אוסי וג'אנו כהן, ממועדון פרדסיה מול אבי אלקובי וננו בן-זיקרי, ממועדון אשדוד. מרגלית וג'אנו ניצחו ועלו לגמר הנחשק.
את משחק הגמר ליווה קהל רב, ביניהם גם צלמים של ערוץ הספורט. משחק זה היה מרתק וספורטיבי במיוחד שבסופו ניצחו אליקו ונועם 13:10. יש לציין כי אליקו אוחנה, שחקן מועדון קרית ביאליק ונבחרת ישראל עתודה, שאמור לצאת בעוד שבועיים לייצג את ישראל באליפות אירופה בגרמניה, שיחק מול מאמנו, ג'אנו כהן. למרות ההתרגשות ממעמד זה הצליח הבחור הצעיר לשחק ברמה גבוהה. נועם זייפר שלא מזמן חזר מלימודים בצרפת חזר די מהר לכושר גבוה והפגין לאורך כל התחרות רמת פוינט גבוה למרות המגרשים הקשים.
המשחק על המקום 3/4 ניצחו מחזיקי טורניר אילת משנה שעברה, עמית ויובל, ממועדון רעות, את אבי וננו, ממועדון אשדוד.

מקום ראשון: אליקו אוחנה ונועם זייפר
מקום שני: מרגלית אוסי וג'אנו כהן
מקום שלישי: עמית בשארי ויובל חביב
מקום רביעי: אבי אלקובי וננו בן-זיקרי

דרג ב':
מקום ראשון: אסתי זיסו ממועדון נהריה וישראל בקמן מקרית ביאליק
מקום שני: נבחרת הולנד נשים קטי ואלקה

כל הכבוד על האירוח והטורניר. פשוט חגיגת פטאנק אמיתית!!!
נתראה בשנה הבאה.


(מזכ"ל "אילת" ענת קרמש עם המנצחים נועם זייפר ואליקו אוחנה)
כל המאמרים